Gala III Międzynarodowego Konkursu Historycznego - ,,Śladami historii Polski - skąd nasz róď'

Utworzono dnia 26.04.2024

Emilia Pudło uczennica klasy 6 wzięła udział w Gali III Międzynarodowego Konkursu Historycznego ,,Śladami historii Polski - skąd nasz róď'. Emilia odegrała główna rolę w filmie ,,Patriotyzm po Polsku". Otrzymane wyróżnienie jest cenną nagrodą zwłaszcza, że jej praca została dostrzeżona pośród 2300 prac nadesłanych w różnych kategoriach i z całego świata. Organizatorem konkursu jest Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego. Gala wręczania nagród odbyła się w Narodowym Banku Polskim, który w tym roku obchodzi stulecie utworzenia Banku Polskiego SA i wprowadzenia złotego do obiegu. (M. Kuśmierek).

Gala III Międzynarodowego Konkursu Historycznego

Utworzono dnia 26.04.2024, 18:01