Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 18.10.2018

16 października 2018 r.  z okazji Dnia Edukacji Narodowej w murach naszej szkoły spotkali się pracownicy oświaty z terenu Gminy Kłoczew wraz z zaproszonymi gośćmi.

Wśród zgromadzonych byli także emerytowani pracownicy oświaty. W życzeniach skierowanych do pedagogów i pracowników, Wójt Gminy Kłoczew Zenon Stefanowski, skierował słowa szczerego uznania, szacunku oraz wyrazy wdzięczności za wysiłek i poświęcenie w realizowaniu trudnego, ale pięknego powołania, jakim jest kształcenie dzieci i młodzieży. Do życzeń dołączył również Przewodniczący Rady Gminy Pan Marek Cąkała,  podkreślając,  jak wielką wartością jest edukacja.
       Obchody Dnia Edukacji Narodowej były okazją do przyznania nagród Wójta Gminy Kłoczew  i nagród Dyrektora Szkoły Podstawowej w Czernicu. Wszyscy zgromadzeni obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły,  którzy wspaniale się spisali.

Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 18.10.2018, 07:41