Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Utworzono dnia 03.04.2024

2 kwietnia w dniu urodzin Hansa Christiana Andersena - autora wielu baśni dla dzieci, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci????. Z tej okazji dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się do biblioteki szkolnej, aby wypożyczyć baśnie wyżej wspomnianego autora. Przedszkolaki dowiedziały się jak powstają książki ????, przypomniały sobie jak należy o nie dbać, opowiedziały również o swoich ulubionych książkach. Dzieci wykonały także pracę plastyczno-techniczną jaką była zakładka do książki. Wysłuchały kilku baśni Andersena, udzielały odpowiedzi na zagadki, wzięły udział w wielu zabawkach. Tym samym zrealizowały zadanie 32 ,,Urodziny Andersena" z modułu I projektu edukacyjnego ,,Z kulturą mi do twarzy".

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Utworzono dnia 03.04.2024, 18:40