Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2024 - eliminacje gminne

Utworzono dnia 16.04.2024

Przedstawiciele kl. V, VI i VIII sprawdzali swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu ruchu drogowego podczas eliminacji gminnych Turnieju BRD, który został przeprowadzony przez policję KPP w Rykach we współpracy z Gminą Kłoczew oraz Szkołą Podstawową w Kłoczewie. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, jednak ich rówieśnicy z sąsiednich szkół byli lepsi ???? Wśród indywidualnych zwycięzców znalazł się nasz piątoklasista, Adam Kłusek (grupa I)???????????? Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie konkursu ???? (A. Kłusek).

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2024 - eliminacje gminne

Utworzono dnia 16.04.2024, 21:32