Utworzono dnia 21.03.2024

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny???????????? Z tej okazji uczniowie przyszli dziś do szkoły bez tradycyjnych plecaków. Książki i zeszyty przynieśli w nietypowych pojemnikach. Wiosenny nastrój uczniowie wprowadzili również dzięki kolorowym i oryginalnym strojom, w których przyszli do szkoły. Młodsi uczniowie spędzili ten dzień bardzo pracowicie. Wraz z wychowawcami szukali pierwszych oznak wiosny na dworze, robili kolorowe eksperymenty, wykonywali nawet własnoręcznie wielkanocne palmy. Dodatkowo klasy IV-VIII rozegrały między sobą mecze w siatkówkę. ????‍♂️????‍♀️???? Wygrała klasa VI, która na koniec zmierzyła się z nauczycielami. Był to bardzo udany dzień, pełen atrakcji i wrażeń ???? (M. Borkowska, A. Szlendak).

Utworzono dnia 21.03.2024, 19:21

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.