Remont łazienek zakończony

Utworzono dnia 01.03.2024

Dobiegł końca remont łazienek dla uczniów naszej szkoły. Dotychczasowa infrastruktura i armatura sanitarna wymagały gruntownej wymiany. W dniu 29 lutego, w obecności pani kierownik Centrum Usług Wspólnych Alicji Pietrzak nastąpił odbiór prac wykonanych przez Firmę pana Łukasza Rygielskiego. Podjęte działania korzystnie wpłynął na zapewnienie naszym uczniom jak najbardziej komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych warunków, dostosowanych do teraźniejszych realiów i potrzeb. Składamy podziękowanie panu Wójtowi Zenonowi Stefanowskiemu i współpracownikom Gminy Kłoczew za zapewnienie środków na realizację tej inwestycji.

Remont łazienek zakończony

Utworzono dnia 01.03.2024, 18:52