SP Czernic Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej chłopców

Utworzono dnia 19.04.2024

19.04.2024r na orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Rykach rozegrany został Turniej Piłki Nożnej chłopców klas 7-8 w ramach rozgrywek Igrzyska Młodzieży Szkolnej.Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn ze Szkół Podstawowych z: Sobieszyna, Leopoldowa, Grabowa Szlacheckiego, Ryk nr 1, Czernica, Dęblin nr 4 i Dęblina nr 5. Mecze rozegrano w dwóch grupach. W pierwszej grupie grali uczniowie z: Ryk, Sobieszyna i Dęblina nr 4. W drugiej grupie z: Dęblina nr 5, Leopoldowa, Grabowa Szlacheckiego i Czernica. Mecz o 3 miejsce rozegrali uczniowie z drugiego miejsca w swoich grupach - ze szkoły nr 5 w Dęblinie z uczniami z Ryk. Lepsi okazali się piłkakrze z Dęblina. Nasi uczniowie wyszli z pierwszego miejsca w drugiej grupie i zagrali z drużyną z pierwszego miejsca w pierwszej grupie - z Dęblina nr 4. Siła walki, determinacja, motywacja i umiejetności piłkarskie naszych uczniów sprawiły, że nasi uczniowie wygrali mecz finałowy i zostali Mistrzami Powiatu. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych,które odbędą się w maju. (A. Szlendak).

SP Czernic Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej chłopców

Utworzono dnia 19.04.2024, 17:51