Stroiki wielkanocne dla pensjonariuszy Fundacji "Hospicjum - Razem możemy więcej"

Utworzono dnia 27.03.2024

Uczniowie naszej szkoły wykonali z potrzeby serca, niosąc promyk nadziei, przepiękne stroiki wielkanocne dla pensjonariuszy Fundacji "Hospicjum - Razem możemy więcej" z Dęblina. Młodzież, zainspirowana przez opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu, współpracując z biblioteką i świetlicą szkolną, licznie wzięła udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu. Wykonano 26 przepięknych stroików, które zostały przekazane pacjentom hospicjum. Mamy nadzieję, że nasze działanie, przyczyni się do przyjemniejszego spędzenia Świąt Wielkanocnych przez podopiecznych fundacji. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt! (I. Król).

Utworzono dnia 27.03.2024, 15:35

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.