Wycieczka do Lublina

Utworzono dnia 18.10.2018

17 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Lublina. Wędrując historycznymi śladami zwiedzaliśmy Wzgórze Zamkowe, Stare Miasto i Plac Litewski. Miłą niespodzianką na trasie okazało się spotkanie obokTrybunału Koronnego Pani Premier Beaty Szydło. Podczas rozmowy Pani Premier  pochwaliła upodobania patriotyczne naszych uczniów i pytała o życie szkoły.

Kolejnym punktem wycieczki było kino. Po projekcji filmu ,,Dywizjon 303" wśród uczniów wywiązała się dyskusja porównawcza prawdy literackiej i historycznej ujętej w lekturze i filmie.

Uroku naszej wycieczki dodała przepiękna jesienna pogoda...    (M. Kuśmierek)

Wycieczka do Lublina

Utworzono dnia 18.10.2018, 17:41