Utworzono dnia 09.03.2021

Centralne instytucje oświatowe

www.men.gov.pl Ministerstwo Edukacji Narodowej. Oficjalna strona ministerstwa, a na niej aktualności, przepisy prawne, programy nauczania, spis podręczników i wiele innych przydatnych informacji.
www.kuratorium.lublin.pl strona Kuratorium Oświaty w Lublinie.
www.ore.edu.pl Ośrodek Rozwoju Edukacji to publiczna placówka doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym prowadzoną przez Ministra Edukacji i Nauki.
cke.gov.pl  Centralna Komisja Egzaminacyjna Na stronie można znaleźć aktualne informacje dotyczące prac komisji, tekst ustawy o systemie oświaty, informatory o standardach egzaminacyjnych po szkole podstawowej i gimnazjum, a także syllabusy maturalne.
www.oke.krakow.pl Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Na stronie można znaleźć m.in. wyniki testow gimnazjalnych.

Portale

www.eduinfo.pl Eduinfo Przydatne informacje dla nauczycieli i organów prowadzących, akty prawne, ustawy, rozporządzenia, funkcjonowanie szkoły, finansowanie szkoły, szkoła a organ prowadzący, doskonalenie nauczycieli, mierzenie jakości pracy szkoły, BHP w szkole, komputer i Internet w szkole, metody aktywizujące w szkole, awans nauczyciela, egzaminy.
www.interklasa.pl Interklasa Polski Portal Edukacyjny - szkolnictwo, nauczanie, oświata, dużo wiadomości i propozycji związanych z Unią Europejską
www.oeiizk.edu.pl Portal edukacyjny "Komputer w szkole" - serwis dla nauczycieli, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
www.logopedia.pl Serwis, który pomoże zapoznać się z opisem najczęściej spotykanych wad wymowy i zaburzeń mowy; zidentyfikować problem Twojego Dziecka poprzez proste testy; poprowadzić podstawową korektę wad wymowy przy pomocy interaktywnych, multimedialnych ćwiczeń ; zakupić odpowiednie pomoce logopedyczne, które pozwolą na systematyczną pracę nad korektą wad wymowy w domu i szkole; odszukać najbliższą i najlepszą poradnię logopedyczną lub specjalistę, gdzie znajdziesz skuteczną pomoc; uzyskać wszelką inną pomoc i poradę, jaka jest w naszej gestii.
www.edukator.org.pl Strona stworzona przez nauczycieli i dla nauczycieli - najnowsze informacje związane z edukacją, linki do najważniejszych stron oświatowych, scenariusze lekcji, plany rozwoju zawodowego itp. Możliwość publikowania swoich opracowań.
www.szkoly.edu.pl Ogólnopolska Szkoła Informatyczna - propozycje kursów, szkoleń dla nauczycieli jak i propozycje dla uczniów
www.profesor.pl Portal edukacyjny dla uczących się jak i dla nauczycieli

Wyszukiwarki

www.altavista.pl Wyszukiwarka ALTAVISTA
www.google.pl Wyszukiwarka GOOGLE
www.bing.com Wyszukiwarka Bing
www.webcrawler.com Wyszukiwarka WebCrawler [EN]

Gry Komputerowe

www.gry.interia.pl Bardzo dużo informacji o grach komputerowych.
www.gry.onet.pl Rencenzje, zapowiedzi, itd.
www.gry.wp.pl Bardzo duży i dobrze prowadzony serwis dla gracza.
www.gry-online.pl Największy i najlepszy polski serwis o grach.