Podsumowanie gminnego konkursu fotograficznego ”Walory przyrodnicze mojej gminy”.

Utworzono dnia 26.06.2023
Konkurs orgaznizowany był dla uczniów klasy VII i VIII z terenu gminy Kłoczew.
Tematem konkursu była fotografia przedstawiająca krajobraz lub obiekt przyrodniczy znajdujący się na terenie gminy Kłoczew. W wyniku szkolnych eliminacji otrzymaliśmy 12 prac, którym komisja konkursowa przyznała następujące miejsca.
I miejsce - Kamila Dudek (SP w Góździe),  Łucja Sobiech (SP W Czernicu),
II miejsce - Julia Gajownik (SP w Czernicu), Maja Janeczek (SP W Goździe), Michał Jędrnych (SP w Kłoczewie),
III miejsce - Mikołaj Gajownik (SP w Czernicu), Patrycja Wawer (SP w Kłoczewie), Szymon Piszczek (SP w Czernicu),
Wyróżnienia - Gabriela Pieńkosz (SP w Goździe), Julia Paterek (SP w Goździe), Natalia Sadrzak (SP w Czernicu), Oliwia Cybulska (SP w Kłoczewie).

Utworzono dnia 27.06.2023, 20:04