Podsumowanie gminnego konkursu wiedzy ”W różnorodnym świecie roślin i zwierząt”.

Utworzono dnia 26.06.2023
Konkurs organizowany był dla uczniów klasy V i VI z terenu gminy Kłoczew.

Konkurs miał formę testu z jedną prawidłową odpowiedzią – dla klasy V o tematyce roślinnej a dla klasy VI o tematyce zwierzęcej. Konkurs składał się z dwóch etapów . W pierwszym etapie szkolnym 3 osoby, z klasy, z największa ilością uzyskanych punktów  przechodziły do drugiego etapu.

Do finałowego etapu przeszło 9 uczniów z klas V- tych i 9 uczniów z klas VI-tych.  Na podstawie wyników finałowego testu zostali wyłonieni laureaci konkursu.

W konkursie wiedzy „W różnorodnym świecie roślin”:

I miejsce - Rozalia Burcon (SP w Kłoczewie),

II miejsce - Maja Szczybelska (SP w Goździe),

III miejsce - Emilia Pudło (SP w Czernicu).

W konkursie wiedzy „W różnorodnym świecie zwierząt”

I miejsce - Magda Stepnicka (SP w Goździe),

II miejsce - Krzysztof Sowa (SP w Goździe), Szymon Kołodziejczyk (SP w Kłoczewie),

III miejsce - Filip Gajownik (SP w Czernicu).

Utworzono dnia 27.06.2023, 20:01