Ścieżka dydaktyczna prezentująca różnorodność gatunkową organizmów

Utworzono dnia 20.06.2023
Zakup i montaż ścieżki dydaktycznej był głównym zadaniem realizowanego przez nas projektu.  Długo i z niecierpliwością czekaliśmy na jej pojawienie się w naszej szkole - i warto było. Ścieżka składa się z 9 stanowisk takich jak:  Fotościanka „Witamy na łące”,  Hotel dla owadów,  Ławostół z grami planszowymi, Dendrofon prezentujący akustyczne właściwości drewna, Gra Poznajemy ptaki, Gra Poznajemy grzyby, Gra Poznajemy drzewa, Gra Memo kto kogo zjada, Leśne koło wiedzy.
Jest to inwestycja, która przez długie lata będzie nam służyć w poznawaniu świata przyrody nie tylko podczas zajęć lekcyjnych.

Ścieżka dydaktyczna prezentująca różnorodność gatunkową organizmów

Utworzono dnia 28.06.2023, 13:22