Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Utworzono dnia 06.02.2023

UWAGA REKRUTACJA !!!

Dyrektor Szkoły  informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Kłoczew z dn. 24 stycznia 2024 r. ustalone są terminy przeprowadzenia rekrutacji do punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz do klasy I.

Stosowne dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły spczernic.szkolna.net.

TERMINY:

Rodzice, którzy chcą kontynuować wychowanie przedszkolne składają

Deklaracje w terminie 13 - 19 lutego br.

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko po raz pierwszy do punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego składają Wnioski w  terminie od 20 lutego do 27 lutego br.

Rekrutacja do Klasy I

Dzieci  zamieszkałe w obwodzie danej szkoły przyjmowane są do klasy I z urzędu na podstawie Zgłoszenia wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania w terminie do 1 marca 2024r.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły biorą udział w postępowaniu rekrutacyjnym w terminie od 4 marca do 8 marca br.

ZAŁĄCZNIKI: