Akcja „Herbatka dla Seniora”

Utworzono dnia 15.11.2023

Nadszedł czas podsumowania akcji „Herbatka dla Seniora” zorganizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu, podczas której zebrane zostały różnego rodzaju herbaty. Celem zbiórki było kształtowanie wrażliwości wśród dzieci i młodzieży, a także zaangażowanie lokalnej społeczności do wspólnego działania na rzecz osób starszych. Dziękujemy wszystkim dzieciom z oddziałów przedszkolnych, uczniom klas młodszych i starszych, rodzicom naszych uczniów oraz wszystkim pracownikom szkoły za wsparcie inicjatywy. Wolontariusze, wraz ze swoimi opiekunkami Szkolnego Koła Wolontariatu, przygotowali dwie paczki, które zostały dostarczone do Fundacji „Hospicjum – Razem Możemy Więcej” z Dęblina oraz Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie. Mamy nadzieję, że wspomniane produkty zagrzeją serca i osłodzą zimowe wieczory podopiecznym wymienionych instytucji. Pamiętajmy, że uczenie dzieci od najmłodszych lat życzliwości i dzielenia się  z potrzebującymi,  kształtuje ich wrażliwość. (Iwona Król, Beata Kryczka).

Akcja „Herbatka dla Seniora”

Utworzono dnia 15.11.2023, 19:53