Charytatywny kiermasz ciast

Utworzono dnia 05.12.2023

We wtorek 5 grudnia (Międzynarodowy Dzień Wolontariusza) odbył się w naszej szkole charytatywny kiermasz ciast. W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu składamy podziękowanie wszystkim osobom, które pomagały w przygotowaniu i przeprowadzeniu kiermaszu ciast oraz wzięły w nim udział. Wasze serca, wrażliwość, dobroć wywołują uśmiech na twarzach tych, którzy potrzebują pomocy. Życzymy Wszystkim zaangażowanym w tę akcję, aby dobro, którym obdarzyliście innych, wróciło do Was wielokrotnie. Dziękujemy Pani Dyrektor, Nauczycielom, naszym Rodzicom i Uczniom za pomoc i wsparcie. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyniosły domowe ciasta, dzięki Wam ten kiermasz mógł się odbyć. Dziękujemy! Zebrane środki przeznaczymy na wsparcie Fundacji „Hospicjum – Razem Możemy Więcej” oraz Fundacji Małych Stópek. (Iwona Król, Beata Kryczka).

Charytatywny kiermasz ciast

Utworzono dnia 05.12.2023, 18:59