Gala Wolontariatu

Utworzono dnia 09.12.2023

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodziliśmy 5 grudnia 2023r. Z tej okazji 8 grudnia przedstawicielki Koła Wolontariatu działającego w naszej szkole wzięły udział w uroczystej Gali Wolontariatu, organizowanej przez Fundację „Hospicjum – Razem Możemy Więcej”. Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna. Impreza była swoistym podziękowaniem dla młodych za bezinteresowną działalność na rzecz rozwoju społeczności lokalnej i pomocy drugiemu człowiekowi. Podczas uroczystości wyróżniono wszystkich wolontariuszy, a uwieńczeniem imprezy był ogromny tort, którego nie zabrakło dla nikogo. Ten dzień to doskonała okazja, aby podziękować naszym wolontariuszom: Kochani! Bez Waszego zaangażowania i pomocy, realizacja wielu różnorodnych akcji nie byłaby możliwa!

Gala Wolontariatu

Utworzono dnia 13.12.2023, 17:30